Nejlepší růžičková kapusta je pevná a kompaktní a má jasně zelené hlavy.

Nejlepší růžičková kapusta je pevná a kompaktní a má jasně zelené hlavy.

Zvyšte teplotu

Pokud už nějakou dobu cvičíte kruhový trénink a jste připraveni zatlačit tvrději, vyzkoušejte tyto nápady:

• Zkraťte si časové intervaly. Pokud právě děláte 2minutové kardio intervaly, zkraťte je o 30 sekund. Díky tomu se budete po okruhu pohybovat rychleji, což vám umožní dokončit více stanic za stejnou dobu.

• Zvyšte intenzitu. Pokud jsou vaše posilovací sady příliš snadné, zvyšte odpor nebo zvolte jiné cvičení, které pracuje na stejné svalové skupině. Zvyšte své kardio intervaly o stupeň zrychlením nebo přidáním dalšího kardio cvičení.

• Proveďte zpětný okruh. Pokud vždy dokončíte svůj okruh stejným směrem, začněte na opačném konci a vyzvěte své tělo a mozek novým způsobem.

Dodatečné zdroje

WebMDUSC Norris Cancer Hospital

Skupinové fitness lekce se za posledních 40 let dramaticky změnily. To, co bylo kdysi primárně „taneční“ hodinou, kterou učila roztomilá dívka v trikotu s návleky na nohy, se vyvinulo ve vysoce specializovanou profesi se stovkami různých typů hodin vedených mimořádně kvalifikovanými instruktory. Tento růst byl fantastický pro nadšence cvičení a rozmanitost možností přilákala zcela novou skupinu lidí, aby vyzkoušeli lekci, mnozí vůbec poprvé. Pokud se skupinovým cvičením začínáte, nejdůležitějším místem, kterému můžete věnovat nějaké úsilí, je výběr správného instruktora. Koneckonců, špatný instruktor vám může potenciálně ublížit tím, že vás nebude správně instruovat nebo vybírá škodlivé cviky. Kromě toho může špatný instruktor rozdrtit vaši motivaci a proměnit něco neuvěřitelně zábavného a obohacujícího ve velmi neuspokojivý zážitek. Co přesně byste tedy měli u instruktora hledat?

Kvalifikovaný. Každý dobrý instruktor absolvoval nějaký typ školení nebo certifikace a zapojuje se do průběžného dalšího vzdělávání, aby měl aktuální informace o výzkumu a aktuálních trendech. Hledejte jednotlivce, který je držitelem akreditované certifikace skupinového fitness instruktora od renomované organizace, jako je American Council on Exercise (ACE). Kromě toho, pokud chodíte na „speciální“ hodinu, zeptejte se na konkrétní kvalifikaci instruktora pro výuku této konkrétní disciplíny. Pokud například absolvujete kurz indoor cycling, vyhledejte uznávanou specializovanou certifikaci, jako je Schwinn® Cycling. Nebojte se zeptat instruktora na jeho kvalifikaci. Pokud je instruktor má, rád vám dá vědět. Pokud zjistíte, že instruktor je v reakci na vaši žádost vyhýbavý nebo defenzivní – hledejte dál.respektován. Všichni skvělí instruktoři mají skupinu věrných následovníků, kteří je respektují a rádi se s vámi podělí o své zkušenosti. Ukažte se na konci hodiny mimo místnost a projděte se s některými účastníky. Zjistíte, že tato skupina je neuvěřitelně hlasitá a vstřícná, pokud jde o silné a slabé stránky instruktora.Motivující. Vyžaduje to zvláštní typ osobnosti, aby se různorodá skupina lidí zajímala a směřovala ke společnému cíli. Je také pravda, že různé věci motivují různé typy lidí. Zamyslete se nad tím, jaký typ člověka vás motivuje? Líbí se vám styl vedení „boot camp“, kdy je instruktor ve vaší tváři a nutí vás, abyste udělali víc? Nebo vás více motivuje klidná osobnost a stálý hlas, který vám jemně povzbuzujícím způsobem dává řadu pokynů? Existuje mnoho dobrých instruktorů, kteří motivují mnoha různými způsoby. Najděte si někoho, kdo vás donutí tvrdě pracovat a zabrání vám dívat se na hodiny.Zájem. Nejlepší instruktoři vám dávají pocit, že jste ve třídě JEDINÝ. Udělají si čas, aby vás poznali a oslovovali vás jménem. Přesně vědí, jaké jsou vaše cíle, a před nebo po hodině si věnují více času, aby se podělili o specializované tipy právě pro vás. Víte, že jste našli drahokam, když vám instruktor pošle e-mail nebo Facebook, pokud zmeškáte hodinu.

Udělejte si čas s hledáním toho správného instruktora pro vás, protože pokud jde o fitness, neexistuje univerzální nástroj pro všechny. Existuje tolik různých typů instruktorů, kolik existuje různých typů tříd, takže si nastavte vysoké standardy. Instruktoři mohou zpestřit nebo zničit váš zážitek ze cvičení a vy do nich budete investovat svůj drahocenný čas a peníze. Budete vědět, kdy jste našli toho správného instruktora, protože se nebudete moci dočkat, až se dostanete na hodinu.

Někteří možná tráví dnešek přemýšlením nad významem 11. 11. 2011, ale je to také Den veteránů – den, kdy se musíme zastavit a pozdravit naše veterány.

ACE si uvědomuje oběť, kterou členové služeb pro naši zemi přinesli, a s hrdostí podporuje naše veterány, členy aktivní služby a jejich rodiny, vojenské manželky a závislé osoby.

Je nám ctí podpořit Joining Forces, národní iniciativu první dámy Michelle Obamové a Dr. Jill Biden, tím, že se zavážeme poskytnout 1 milion hodin fitness služeb aktivovaným záložníkům a členům Národní gardy a jejich nejbližším rodinám. Víme, že vaše oběť přichází s velkými výzvami a stresem, takže doufáme, že vám naše odhodlání pomůže upřednostnit vaše zdraví a kondici.

Kromě toho, jako Military Friendly School, ACE podporuje veterány, kteří se chtějí vrátit do práce, jakmile se vrátí domů. Všechny zkoušky ACE, abyste se stali osobním trenérem s certifikací ACE, instruktorem skupinového fitness, trenérem zdraví nebo pokročilým zdravím Fitness specialista má nárok na náhradu podle G.I. Bille, takže veteráni, aktivní vojáci a způsobilí manželé a rodinní příslušníci mohou snadno začít se svou fitness profesí.

A konečně, pokud jste vojenským partnerem a hledáte přenosnou kariéru ve fitness průmyslu, MyCAA pokryje studijní materiály pro certifikaci fitness, poplatky za zkoušky a poplatky za kurzy dalšího vzdělávání v oblasti fitness.

ACE vám děkuje a je nám ctí sloužit VÁM.

Jste-li osobním trenérem, který chce svým členům pomoci prostřednictvím fitness hodin, zjistěte více o účasti ACE v Joining Forces.

Pokud se krčíte při představě, že by někdo vypil ze zavařovací sklenice trochu kyselé šťávy, možná je čas to přijmout – zvláště pokud chcete zlepšit svůj sportovní výkon.

Minulý rok provedla Brigham Young University studii, která zjistila, že šťáva z okurek je ve skutečnosti účinným nápojem na rehydrataci a snížení svalové křeče. Muži účastníci studie cvičili až do mírné dehydratace a pociťovali indukované křeče. Subjekty, které pily šťávu z okurek, pocítily úlevu mnohem rychleji než jejich protějšky, které pily vodu nebo běžné sportovní nápoje.

Ještě předtím, než byla tato studie zveřejněna, Yahoo uvedlo, že profesionální fotbalisté se chlubili výhodami kyselého džusu – Philadelphia Eagles z roku 2000 připsali této slané zelené tekutině své vítězství nad Cowboys ve 110 stupních.

A nejsou jediní. V roce 2006 Jason Witten, tvrdý konec pro Dallas Cowboys, podpořil “Pickle Juice Sport”, zatímco Jarius Wynn, defenzivní konec, ho pil na střední škole.

Vzhledem k tomu, že je tak slaná, není divu, že šťáva z okurek je plná sodíku, ale je také plná jiných elektrolytů. Dokonce pomáhá zadržovat vodu a odstraňuje křeče.

Takže se nemějte divně, když si na cestě na další trénink vezmete tu sklenici s okurkou ze zadní části lednice – stejně byste pravděpodobně nepoužili všechen ten lák.

Proč obsahuje nutriční punč

V obchodech s potravinami je po celou zimní sezónu snadno dostupných mnoho druhů zimní tykve, včetně žaludu, pryskyřníku, špaget a turbanu. Kromě toho, že mají vysoký obsah vitamínu A a C, jsou všechny bohaté na železo a riboflavin. Obecně lze říci, že čím je tykev tmavší, tím více živin obsahuje. Nejlepší odrůdy jsou pevné a těžké a mají plné stonky. Chcete-li otestovat zralost v obchodě s potravinami, ujistěte se, že slupku nelze seškrábnout nehtem.

Tipy pro udržení čerstvosti

Skladování tykve na chladném, tmavém, suchém a dobře větraném místě pomůže udržet čerstvost po dobu až jednoho měsíce.

Způsoby, jak si užít

Dýně může být vynikajícím hlavním jídlem, přílohou, dezertem, polévkou nebo svačinou (semena se dají zapéct a jíst stejně jako dýňová semínka). S výjimkou špagetové dýně je většina odrůd v receptech zaměnitelná kvůli jejich podobné chuti (kromě dýně pryskyřníkovitá, která je mnohem sladší než ostatní). Chcete-li teplé, vydatné, ale zdravé jídlo, vyzkoušejte tento recept na polévku z máslových dýní! Baja máslová dýňová polévka

Proč balí nutriční punč

Pokud nejste z jihu, možná jste nikdy nezkoušeli tuto živinami nabitou zelenou listovou zeleninu. Ačkoli jsou běžně dostupné po celý rok, zimní úroda této často hořké zeleniny má v chladnějších a mrazivých měsících sladší chuť. Ze stejných druhů jako kapusta a brokolice a nutričně podobné kapustě jsou límcové zelené vynikajícím zdrojem vitamínu C, vitamínu A a kyseliny listové. Kromě toho, že jsou také dobrým zdrojem vlákniny a vápníku, jsou bohaté na antioxidanty, o kterých se předpokládá, že bojují proti bakteriím a rakovině. Nejlepší obojky mají tmavě zelené listy bez žloutnutí.

Tipy pro udržení čerstvosti

Collard greeny lze skladovat v plastovém sáčku po dobu až pěti dnů.

Způsoby, jak si užít

Collard greeny se běžně jí na Nový rok s černookým hráškem a kukuřičným chlebem. Zde je pár zdravých zvratů těchto tradičních receptů, které si můžete vychutnat kdykoli během roku! Collard Green Hrachová polévka a kukuřičný chléb

Proč obsahuje nutriční punč

Granátové jablko je prastaré mystické ovoce, které bylo v dávných dobách opěvováno pro své schopnosti plodnosti, hojnosti a štěstí. Ve srovnání s jiným ovocem bohatým na antioxidanty a dietními látkami, jako je červené víno a zelený čaj, má granátové jablko nejvyšší koncentraci antioxidantů. Vybírejte granátová jablka těžká pro jejich velikost bez prasklin nebo rozštěpů. Chcete-li semena snadno dostat ven, rozřízněte jedno na polovinu a poté jej ponořte do hluboké misky s vodou, zatímco semena vypracováváte rukama. řeznou stranou nahoru proveďte 4 rovnoměrně rozmístěné řezy 1 palec dlouhé a 1 palec hluboké. Přidržte půlku granátového jablka, řeznou stranou

Tipy pro udržení čerstvosti

Celá granátová jablka se dobře uchovávají při pokojové teplotě několik dní mimo sluneční světlo a až tři měsíce v chladničce v plastových sáčcích. Dužinatá semena granátového jablka, známá jako arils, mohou být v chladu až tři dny. Zmrazte v jednotlivých vrstvách na podnosech; poté až šest měsíců ve vzduchotěsných nádobách. Čerstvá šťáva může být chlazena až tři dny nebo zmrazena až šest měsíců.

Způsoby, jak si užít

Granátová jablka jsou vynikající samotná, jako součást receptu nebo dokonce jako zálivka do salátů. Pro opravdovou zimní radost vyzkoušejte Pošírované hrušky z granátového jablka.

Proč balí punč

Růžičková kapusta má pro svou hořkou chuť špatný rap, ale pokud je správně připravena, je lahodná a je vynikajícím příspěvkem ke zdravému zimnímu stravovacímu plánu bohatému na živiny. Zelená listová zelenina má nízký obsah kalorií, vysoký obsah vitamínu C (120 % doporučené denní dávky) a je dobrým zdrojem vlákniny a folátu. Nejlepší růžičková kapusta je pevná a kompaktní a má jasně zelené hlavy. Kdykoli je to možné, vybírejte růžičkovou kapustu ještě na stonku pro optimální chuť a čerstvost.

Tipy pro udržení čerstvosti

Růžičková kapusta se nejlépe skladuje v plastovém sáčku v lednici po dobu až jednoho týdne.

Způsoby, jak si užít

Pokoušíte se sebrat odvahu a dát jim další pokus? Pražená růžičková kapusta s lískooříškovým hnědým máslem poskytuje dekadentní chuť hnědavého másla a lískových oříšků a zároveň nabízí oříškový kontrast se silnou chutí kapusty, takže tvoří jednu chutnou přílohu.

Proč balí punč

Kdyby tak byly sladké brambory nejkonzumovanější zeleninou ve Spojených státech, spíše než jejich ošklivá nevlastní sestra, bílé brambory. Batáty obsahují dvojnásobek doporučeného množství vitaminu A, téměř polovinu doporučeného denního množství vitaminu C, a pokud jíte slupku, ještě více vlákniny než ovesné vločky. Nejlepší batáty jsou pevné a malé až střední velikosti s hladkou slupkou.

Tipy pro udržení čerstvosti

Batáty by měly být skladovány v chladu a temnu a spotřebovány do 3-5 týdnů.

Způsoby, jak si užít

Sladké brambory jsou přirozeně sladké (odtud ten název) a nepotřebují ke zvýšení chuti spoustu přidaného cukru, marshmallow ani jiné kalorické polevy. Místo toho přidejte trochu koření pro skutečně lahodnou a zdravou přílohu. Pro kreativní nápad na jídlo vyzkoušejte marocký grilovaný steak Sladké brambory.

Pokud vaše oblíbené produkty nejsou v zimě běžně dostupné, pamatujte, že si své oblíbené produkty můžete vychutnávat po celý rok tím, že si vyberete mraženou a konzervovanou zeleninu s nízkým obsahem sodíku a lehké sirupové ovoce. Obecně platí, že obsahují stejnou nutriční hodnotu jako čerstvé produkty a sbírají se na vrcholu zralosti.

Chcete-li získat kreativnější a chutnější způsoby tablety wortex, jak si můžete vychutnat produkty při jídle, podívejte se na ACE Fit Healthy Recipes nebo Choose This!, novou kuchařku od odborníka na fitness Chrise Freytaga.

Dostat děti do kuchyně může být skvělý způsob, jak trávit čas společně jako rodina. Zapojit je do procesu vaření je také skvělá příležitost, jak jim ukázat, že zdravý životní styl může být jednoduchý, chutný a zábavný!. Zde jsou tři jednoduché tipy, jak zpříjemnit vaření s vaším dítětem.

1. Vyberte si nové ovoce nebo zeleninu Až budete s dětmi v obchodě s potravinami, požádejte je, aby vybraly ovoce nebo zeleninu, které by chtěly vyzkoušet. V sekci produkce se podívejte, kolik ovoce a zeleniny dokážou identifikovat, a nechte je hádat, jak může jejich nová zelenina nebo ovoce chutnat. Když je do procesu zapojíte, děti s větší pravděpodobností budou nadšené z toho, že zkusí něco nového, než aby s vámi o to bojovaly. Hledejte společně recepty a zjistěte, kolik různých způsobů můžete najít, jak připravit svůj nový předmět.

2. Dejte svým dětem jednoduchý úkol v kuchyni. Přimět své děti, aby ochutnaly nová jídla, je často problém, ale může to být mnohem snazší, když se zapojí do kuchyně. Ať už jde o loupání mrkve nebo loupání zelených fazolek, dejte svému dítěti úkol přiměřený věku, aby mu pomohl s přípravou jídla. Když děti hrají roli při vytváření toho, co jedí, budou mít větší zájem o potraviny, kterým se možná zpočátku vyhýbaly. A kdo ví – můžete své dítě inspirovat, aby přijalo svého vnitřního kuchaře!

3. Buďte kreativní. Učit své děti zdravému stravování může být vzdělávací a zábavné. Dokud jste kreativní, můžete své děti nadchnout pro vaření. Zkuste tyto tipy:

Zasaďte si bylinkovou nebo zeleninovou zahrádku a využijte výsledky k přípravě chutných jídel pro rodinu.Vyberte zemi na mapě a seznamte se s její kulturou a jídlem. Najděte recept pocházející z této země a vyzkoušejte ho jako rodina.Vyberte si své vlastní ovoce! Podívejte se na místní farmy a sady na sezónní sběr ovoce, který je přístupný veřejnosti. Je to skvělý způsob, jak zjistit, odkud produkce pochází a jak roste.

Pokud jste zmeškali dnešní ranní epizodu „The Balancing Act“, v níž Chris Freytag z ACE diskutuje o cvičení a cukrovce, podívejte se na klip níže:

Chcete se podívat na další klipy ACE na “The Balancing Act”?

Říjen: Chris Freytag vyvrací mýty o špičkových fitness

Vzhledem k tomu, že zima po většinu země trvá, mnoho rodičů může mít potíže s hledáním zábavných vnitřních aktivit, aby jejich děti zaneprázdnily a na cestě k dosažení doporučených 60 minut fyzické aktivity denně.